چرا شما؟

فقط یک گوشه از این جهان وجود دارد که شما می­توانید در آن­جا از پیشرفت مطمئن باشید و آن­جا خود شما هستید.

 

اگر الآن دارید این مطالب را مطالعه می­کنید، شما مقرر شده بوده­اید که این مطالب را بخوانید و قرار بوده این­ها را یاد بگیرید چون شما دنبال تغییر هستید، شما به دنیا نیامده ­اید که هر روز مشغول کارهای تکراری باشید، چون شما اشرف مخلوقات هستید.

حقیقتی درباره ­ی شما:

شما انسان کاملاً خوبی هستید. شما شایسته­ی یک زندگی عالی هستید، یک زندگی پر از موفقیت، خوشبختی، لذت و هیجان. شما حق دارید که روابطی خوشایند داشته باشید، از سلامتی عالی بهره مند باشید، کار ارزشمندی بکنید و به استقلال مالی برسید. این­ها حق مادرزادی شما هستند. این­ها مقصود و منظور زندگی شما هستند. بنابراین فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند با خود بگویید: “من معجزه هستم” این جمله را با­رها و بارها تکرار کنید تا اینکه در ذهن شما کاملاً ملکه شود. پدید آوردن معجزه، یقین درونی است و آن این است که خود شما معجزه هستید. وقتی یقین پیدا کنید و حس نمایید که خود شما معجزه می­باشید، آنگاه با چنین بینشی برای شما، هیچ چیزی غیر ممکن نخواهد شد.

 

چرای شما چیست؟

اگر می­خواهید پیشرفتی چشمگیر در زندگی­تان ایجاد کنید باید برایش دلیل داشته باشید و برای این­که خودتان را متعهد به ایجاد تغییرات ضروری کنید چرایتان باید انگیزه­ی فوق­العاده زیادی بهتان بدهد. باید بخواهید که از جایتان بلند شوید و چند سال تلاش کنید و تلاش کنید و تلاش کنید. انگیزه، چیزی است که آتش اشتیاق شما را شعله ور می­کند و سرچشمه­ی جدیت و شور و شوق و دلیل مداومت و پایداری شما همین انگیزه است. خب چه چیزی به شما بیشترین انگیزه را می­دهد؟

میان هر جمعی ، معمولا عده معدودی پیدا می شوند که در عین جوانی و در حالی که ثروتمند هستند ، بدون هرگونه دغدغه ای بازنشسته می شوند. تعداد بسیار بیشتری هم هستند که سخت و طولانی کار می کنند ولی سرانجام در دوران بازنشستگی به آسایش می رسند. با این حال،اغلب افراد، ۴۵ سال از زندگی خود را « سگ دو » می زنند ، تنها به این دلیل که در بازنشستگی به « مدینه فاضله » شان برسند.

چه چیزی باعث تمایز این گروه ها از یکدیگر می شود؟ و چه رازی در گروه اول نهفته است؟ آن ها چطور این همه ثروت را به این سرعت کسب می کنند؟ و چطور کسی می تواند از این اطمینان حاصل کند که بازنشستگی اش می تواند مثل گروه اول باشد؟

 

دقایقی با خود بیندیشید شما جزء کدام گروه هستید؟ گروهی که در دوران جوانی بدون دغدغه بازنشسته می­شوند یا گروهی که در سن پیری بعد سال­ها کار سخت و طولانی بازنشسته می­شوند؟  اگر شما جزء گروه دوم هستید؛ جای نگرانی نیست، شما می توانید جزء گروه اول باشید و به هزاران نفر کمک کنید تا به این گروه بپیوندند. هیچ وقت برای شروع دیر نیست.

 

چرا شما باید درگیر بازاریابی شبکه ای شوید؟

 

شاید به تعداد اعضای یک شبکه برای این سوال ، جواب وجود داشته باشد. با این حال معمولا، جواب بسته به آن نوع زندگی است که شبکه به شما می دهد. بعضی از مزایای منحصر به فرد این کسب و کار بدین شرح است:

انتخاب افرادی که با آن ها کار می کنید.

ورود به دنیای تجارت با سرمایه ای بسیار اندک.

کارتان را از خانه شروع می کنید.

تصمیم گیری دلخواه در مورد ساعاتی که می خواهید کار کنید.

یافتن محصولات منحصر به فردی که جای دیگری در دسترس نیست.

درو کردن پول هایی که از معافیت های مالیاتی زیادی استفاده می کنند.

لذت بردن از فرصت کسب درآمد نامحدود.

داشتن شانس ایجاد موفقیت برای خودتان به وسیله ایجاد انگیزه های موفقیت در دیگران.

 

 

مسیر صحیح موفقیت در بازاریابی شبکه ­ای چگونه است؟

امروزه ، افراد از شرایط کاری نامتوازن خسته شده اند، شرایطی که آن ها را از زندگی خانوادگی شان دور کرده است. هم چنین آن ها از نگرانی و ترس از اخراج شدن خسته شده اند. آن ها امروزه خواستار شرایط کاری مناسب، تعادل، و وقت کافی هستند تا آن را با کسانی که دوستارشان هستند ، سپری کنند.

در بازاریابی شبکه ای شما هرگز با پشت سر نهادن دیگران ، جلو نمی افتید . مسیر موفقیت در بازاریابی شبکه ای از طریق قدرت دادن به دیگران است. شما بدون کمک کردن به دیگران در جهت موفقیت به موفقیت نخواهید رسید، بلکه در واقع، با کمک به افراد بیشتر، موفق تر خواهید شد.

اگر شما هنوز نتورک مارکتینگ را شروع نکرده­اید، بهتر است دست به کار شده و خودتان را به رقبایتان نزدیک کرده و حتی از آن­ها سبقت بگیرید.

اگر شما به دنبال راهی می گردید که سریع ثروتمند شوید، بازاریابی شبکه ای واقعا نمی تواند کمکی به شما بکند. با این حال اگر تمایل دارید دو تا پنج سال پاره وقت و سخت کار کنید ، واقعا می توانید تامین مالی مادام العمر ایجاد کنید. از آن جا که انعطاف پذیری ساعات کاری ، این قابلیت را ایجاد می کند که شغل خود را حفظ کنید این امر باعث می شود بازاریابی شبکه ای کسب و کار ایده آلی باشد.

حتی اگر شما محصل یا خانه دار باشید ، می توانید بازاریابی شبکه­ای را انجام دهید در زمینه سرمایه گذاری آزاد، بازاریابی شبکه ای برای عموم افراد، به عنوان آخرین شانس واقعی شناخته می شود که به وسیله آن ، بدون سرمایه کلان به استقلال مالی برسند  و رویاها و اهدافی را که در سر دارند بدون دغدغه­ی مالی به ثمر برسانند.

در این کسب و کار کمک به دیگران ، کمک به خود است و حال که شما تصمیم گرفته اید وارد این حرفه­ی قدرتمند شوید، در حقیقت ، وارد شغلی شده اید که دارای شانس مالی نامحدودی است و امکان تغییر زیادی در زندگی افرادی را فراهم می کند که بیشتر از دیگران، مورد توجه و علاقه شما قرار دارند. بنابراین بیابید شروع کنیم!

برای شروع روی تصویر زیر کیک کنید