#آينده_اي_خواهيم_ساخت_كه_گذشته_مان_جلويش_زانو_بزند

قطعا این جمله میتواند آغازی باشد برای توضیح نگرش کمپانی پرقدرت پرشین وی

قطعا همونطور که در کتاب های حوزه نتورک مارکتینگ توضیح داده شده و یا با توجه به گفته های بزرگان نتورک دنیا میتوان دریافت:

که برای انتخاب شرکت مناسب ، سابقه و نگرش مدیران رده بالا و همچنین چشم انداز ها و پشتوانه یک کمپانی نتورک مارکتینگ در اولویت بالایی وجود دارد.

در همین راستا با یک سرچ ساده در گوگل درباره بزرگترین گروه صنعتی ایران میتوان مشاهده کرد که گروه صنعتی گلرنگ بزرگترین در ایران و همچنین در برخی از ساب هلدینگ هایش نظیر آریان کیمیاتک جز برترین های خاورمیانه نیز میباشد .

اتحاد دوبازوي قدرت صنعت ايران، پرشين وي و بزرگترين واحد توليدي خاورميانه، بزرگترين هلدينگ گروه صنعتي گلرنگ"هلدينگ معظم اكت"اتحاد دوبازوي قدرت صنعت ايران، پرشين وي و بزرگترين واحد توليدي خاورميانه، بزرگترين هلدينگ گروه صنعتي گلرنگ”هلدينگ معظم اكت”

و خوب این یعنی قدرت و این یعنی اعتبااار . شرکت پرشین وی از سال 96 با گروه صنعتی گلرنگ و هلدینگ اکت از برترین های این گروه صنعتی جوین شده و جزئی از این هلدینگ بزرگ محسوب میشود که میتواند برندهایی نظیر شون ، سلوکس و … را با اقتدار و با کیفیتی بین المللی تولید کند.

 

این قدرت قطعا صحه بر این جمله است که “پرشین وی” راهی است بی پایان، که در مسیر تکاملی خود «خیلی خوب » را از «عالی » جدا می کند. “پرشین وی” ظاهرا شروعی است جدید، اما درواقع دنبال کننده ی است جدی، مصمم، قوی و باانگیزه در راهی که سنگ بنای آن را سال ها قبل بنیان نهاده است تا بتواند خالق فرهنگ صحیح نتورک سالم در کشورعزیزمان ایران باشد.

شما دوست عزیز میتوانید با تحقیقات در این زمینه متوجه نگرش زیبای این کمپانی بشوید . قطعا مثل هر شرکت بزرگ یا افراد بزرگ که معمولا حرف پشت سر زیاد است ، ما و پرشین وی هم از این قاعده مستثنی نیستیم اما مهم این است که اعتقاد داریم که درست و اصولی کارکردن و انتخاب یک شرکت با فرهنگ نباید قربانی اغواها ها و حرفهای صد من یه غاز بعضی از لیدر نماها باشد.

یکی از مهم ترین گامهای “پرشین وی”، ایجاد بستری برای آموزش و پرورش درقالب یک آکادمی بوده است. این آکادمی، دانش را زیر بنای سایر ابعاد شایستگی و یکی از راه های اصولی راهبری می داند که موجب ارتقاء کیفیت تصمیم گیری، انعطاف پذیری فکری و به کارگیری سایر استعداد های بالقوه افراد می گردد. در کنار کسب دانش، فراهم کردن بستری جهت شناخت استعداد های بالقوه و پرورش توانایی افراد در کسب مهارت، به منظور رسیدن به موفقیت و افزایش سطح بازدهی در زندگی فردی، شغلی و اجتماعی از اصول دیگری است که “پرشین وی” به آن معتقد است

تمامی محصولات پرشین وی دارای آموزش ها تصویری منحصر به فرد بوده که به طور کامل برای تمامی اعضاء ، یکپارچه اجرا میشود و هر هفته نیز جلسات آنلاین توسط مسولان آموزش محصول شرکت برای پرسش و پاسخ درباره این محصولات انجام میگیرد.

پرشین وی میداند نمایندگان فروش، مشتریان وکارکنان “پرشین وی” با ارزش ترین دارایی شرکت هستند و رهبران “پرشین وی” با محور همدلی و همزبانی، همکاران خود را انتخاب و منسجم کرده اند. برای راهبران شرکت این موضوع بسیار مهم است که همه ارزش های سازمانی را بشناسند و از نظر اخلاقی خود را متعهد بدانند که نمونه خوبی از خود ارائه دهند.

این شرکت در تاریخ 94/7/20 پروانه کسب در رسته واحد صنفی بازاریابی شبکه ای را با کد رسته 741413 طبق شناسه صنفی 0423665352 به مدت 5 سال، از مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است و در تلاش است تا ضمن توسعه فرهنگ بهداشت و سلامت، محصولات تولیدی خود را بدون واسطه، بدست مصرف‌کنندگان برساند.

 

با تشکر از مطالعه شما

اگر سوالی داشتید میتوانید در بخش نظرات سایت ارسال نمایید یا از طریق منوی تماس با ما پیگیر درخواست های خود باشید.

سپاس