مطالب سایت

معرفی کتاب راهنمای شروع سریع در بازاریابی شبکه ای

راهنمای شروع سریع در بازاریابی شبکه ای

 

  • نویسندگان: بیگ ال شرایتر ، کیت شرایتر
  • مترجم: حمزه علیزاده صیقلان

کتابی در حوزه بازاریابی شبکه ای ( نتورک مارکتینگ ) که در سال 2019 منتشر شده و امسال 2020 توسط حمزه علیزاده صیقلان ترجمه و با همکاری انتشارات طاعتی منتشر شده است .

مشخصات کتاب :

 

  • نوبت چاپ: اول
  • تعداد صفحات: 143
  • قطع: رقعی
  • انتشارات: طاعتی
  • سال چاپ: 1399
  • شابک: 3-972052-622-978
  • زیرعنوان: چگونه سریع شبکه سازی کنید و نه نشنوید

این کتاب شامل هفده فصل میباشد که عناوین فصل ها را به ترتیب در اینجا ذکرخواهیم کرد :

فصل اول : کم گوی و گزیده گوی چون دُر

فصل دوم : بهترین حالت، جملات کوتاه

فصل سوم : کلماتِ درست را بگویید

فصل چهارم : اول خودت را جمع جور کن

فصل پنجم : اما من نمی‌خوام فروشنده باشم

فصل ششم : حس خوب ارتباط با پراسپکت

فصل هفتم : خیلی گران است

فصل هشتم : من هیچ پولی برای ورود ندارم

فصل نهم : من کسی را برای صحبت کردن ندارم

فصل دهم: به چه کسی اول زنگ بزنیم؟

فصل یازدهم : شش سطح ارتباطات

فصل دوازدهم : سطح ششم ارتباطات عالی است

فصل سیزدهم : پیگیری؟ اَه

فصل چهاردهم : درباره اعضای جدید تیم‌مان چطور؟

فصل پازدهم : همه چیز در یک چشم به هم زدن

فصل شانزدهم : آیا می‌توانیم بهتر شویم؟

فصل هفدهم : به پایان آمد این دفتر

 

درباره نویسندگان

کیت شرایتر

او بیش از بیست سال تجربه فعالیت در بازاریابی شبکه‌ای دارد. و به بازاریابان شبکه ای نشان می‌دهد که چطور توسط یک سیستم ساده یک تجارت پایدار و رو به رشد بسازند.

بنابراین آیا شما به پراسپکت‌های بیشتری نیاز دارید؟ آیا شما نیاز دارید که پراسپکت هایتان به جای طفره رفتن، اقداماتی در جهت عضویت و شروع کار انجام دهند؟ می‌خواهید بدانید چطور همدلی در اعضای تیم‌تان را بیشتر کنید؟ اگر این‌ها همان مهارت‌هایی هستند که شما می‌خواهید در آن‌ها استاد باشید، پس حتماً از خواندن کتاب‌های کیت شرایتر لذت خواهید برد.

کیت، مربی فعال در کشورهای اروپایی، کانادا و ایالات متحده آمریکاست.

 

تام (بیگ ال) شرایتر

بیش از چهل سال تجربه فعالیت در بازاریابی شبکه‌ای دارد. به‌عنوان نویسنده اصلی مجموعه کتاب‌های آموزشی «بیگ ال» شناخته می‌شود.

و همچنین در بیش از هشتاد کشور در سراسر جهان درباره استفاده از کلمات و عبارات برای صحبت کردن در جهت باز کردن ذهن پراسپکت و گرفتن جواب “بله” سخنرانی‌های انجام داده‌است.

اشتیاق فراوانی برای خلق ایده‌های بازاریابی و کمپین‌های تبلیغاتی دارد؛ و همچنین درباره راه‌های ساده برای صحبت با ذهن ناخودآگاه سخنرانی می‌کند. او همیشه به دنبال موارد مطالعاتی پیرامون بازاریابی شبکه‌ای است تا بتواند درس‌های مؤثری در این زمین به افراد در سراسر جهان ارائه کند. او نویسنده بی‌شماری از آموزش‌های این حوزه می‌باشد. تام یک سخنران محبوب در جمع اعضای سازمان خود و همچنین رویدادهای منطقه‌ای و بین‌المللی است.

 

 

برای خرید کتاب میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید:

راهنمای شروع سریع در بازاریابی شبکه ای

 

 

 

دانلود رایگان فیلم مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود رایگان فیلم مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

بالاترین کیفیت

مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

برگرفته از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل

مستند ” بیندیشید و ثروتمند شوید”، برگرفته از کتابی به همین نام است که توانسته الهام بخش میلیون ها انسان برای رسیدن به دستاوردهای فوق العاده باشد. ناپلئون هیل، نویسنده این کتاب که خبرنگار جوان و کنجکاوی بیش نبود، اعتبار این کتاب اعجاب‌انگیز را به غول شرکت فولاد امریکا یعنی اندرو کارنگی نسبت می‌دهد. کارنگی به صورت سخاوتمندانه‌ای راز ثروتمند شدن خود را برای ناپلئون هیل فاش کرد و از او خواست تا برای درک بیشتر رازی که در اختیار او قرار داده، به مصاحبه با افراد سرشناس و ثروتمند بپردازد.

 

ناپلئون پس از گذشت 20 سال و مصاحبه با بیش از 500 نفر از افراد ثروتمند دنیا به راز دستیابی به ثروت و خوشبختی برای تمام مردم دنیا رسید. رمز موفقیتی که ناپلئون هیل مطرح میکند، اعتبارش همیشگی است، زمان و مکان نمی شناسد، مختص یک قشر خاص نیست و با استفاده از آن هرانسانی می‌تواند به موفقیت برسد.. این گنجینه گرانبها در سال  1937 چاپ شد و پس از گذشت 80 سال، به 100 زبان زنده دنیا ترجمه شده و بیش از 120 میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده است.

در سال 2017 فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید ( Think and Grow Rich – The Legacy ) با ارائه خلاصه از مفاهیم اصلی موجود در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ساخته شد ، محتویات فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید شامل برترین داستان های آموزنده داخل کتاب ، داستان های واقعی از کارآفرینان و افراد موفق فعلی و همچنین توضیحاتی علمی برای اثبات و توضیح عملکرد ذهن و قدرت قانون جذب و ارتعاش می باشد .

گر چه فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید هیچگاه جای اطلاعات کامل این کتاب را نمی گیرد و پیشنهاد می شود حتما کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را که با کیفیت عالی در سایت منتشر کردیم را مطالعه کنید ، اما محتوای فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید نیز به دلیل جدید بودن و همچنین تصویر سازی داستان ها بسیار ارزشمند است .

داستان های برتر کتاب که داستان بزرگ شدن ادیسون ، سه قدم مانده تا طلا ، داستان هنری فورد ، داستان آتش کشیدن کشتی ها ، داستان گولیلمو مارکونی ، داستان مری بتون و داستان شریک تجاری ادیسون ادوین سی بارنز است در این فیلم آمده است .

صحبت های مفید و زیادی از کارآفرینان جوان ، نویسنده های برتر ، قهرمان های ورزشی و اساتید موفقیت مثل باب پراکتور و دارن هاردی نیز در این فیلم وجود دارد که بسیار مفید و آموزنده هستند .

دانلود کامل فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید با کیفیت عالی به همراه زیرنویس فارسی

آنچه در این بخش از فیلم مشاهده خواهید کرد :

باورهای غلط درباره رسیدن به موفقیت

چرا خیلی از انسان ها برای رسیدن به موفقیت عجله می کنند

ثروتمند بودن یعنی زندگی کردن طوری که فکر می کنید باید باشید

با تبلیغات دروغ برای موفقیت ، صبر معنای واقعی خود را از دست داده است

چگونه باید از قدرت ذهن برای ثروتمند شدن استفاده کنیم؟

از کجا مطمئن شویم فکر ما میتواند ما را ثروتمند کند؟

کدام افراد ثروتمندی فقط با افکارشان توانسته اند ثروتمند شوند ؟

 

 

لینک دانلود رایگان این مستند ارزشمند :

دانلود

چرا صبح ها این قدر مهمند؟

چرا صبح ها این قدر مهمند؟

بیشتر از آن که فکر می کنید، مهم هستند
«به جای این که به دنبال فرصتی برای تعطیلات بعدی باشید، شاید باید زندگی را طوری بسازید که نیاز نباشد از آن فرار کنید.»
ست گادین، نویسنده نیویورک تایمز

چگونگی آغاز هر روز صبح، ذهنیت شما و نحوه ادامه روز شما را تعیین می کند. هر روز را با هدف، نظم و برنامه ریزی برای پیشرفت آغاز کنید تا شادی و موفقیت آن روز شما تضمین شود.

با وجود این بیشتر بازاریابان با مسامحه و تعلل، چندبار خاموش کردن زنگ ساعت و ارسال پیام به ضمیر ناخودآگاه که می گوید آن قدر خویش انضباطی ندارم که صبح از رختخواب بیدار شوم و کارهای لازم برای رسیدن به اهداف پیشرفت شغلی ام را انجام دهم، روزهای خود را شروع می کنند.

صبح با شنیدن زنگ ساعتِ بیدارباش، فکر کنید اولین هدیه زندگی را به شما می دهند. این هدیه زمان است که با آن به فردی تبدیل می شوید که لازم است به همه ی اهداف و آرزوهایش برسد، درحالی که هنوز بقیه مردم دنیا خوابند.

شاید فکر کنید همه این ها عالی است اما من آدم سحرخیزی نیستم. من این موضوع را درک می کنم! من هم هزار بار قبلا این حرف را به خود زده ام و باور کنید من بارها برای کنترل صبح هایم تلاش کردم و شکست خوردم. یک دقیقه با من همراه شوید. علاوه بر این که می خواهید بزرگ ترین سازمان های شرکت خود را داشته باشید، اطمینان دارم می خواهید دیگر نگران زیادی کار و کمی حقوق خود نباشید، به اهدافتان بچسبید و همه هیجانات شدید همراه این چالش را رها کنید. درست است؟ سپس بدانید که:

کلید رسیدن به همه موارد در صبح است

ذهنیتی که با آن صبح خود را آغاز می کنید، مهم تر از زمان آغاز روز است.

شاید رویای شما کسب درآمد عالی با بازاریابی شبکه ای باشد، به طوری که با بررسی ساعت هشداردهنده درون خود بفهمید باید روز خود را چطور آغاز کنید.

دلایل اهمیت ساعات صبحگاهی

هرچه بیشتر موضوع صبح را بررسی کنید، دلایل بیشتری برای موفق تر بودن افراد سحرخیز پیدا می کنید.

در این جا چند مزیت کلیدی برای زود بیدار شدن، ذکر کرده ام.

بازده کاری شما در صبح بیشتر است؛ کریستوفر راندلر استاد زیست شناسی دانشگاه هیدلبرگ آلمان است. او در ژوئیه سال 2010 دریافت:«افرادی که عملکرد آنها در صبح عالی است، در حرفه ی خود عالی تر هستند؛ زیرا بازه کاری آنها بیشتر از کسانی است که عصرها یا شب ها کار می کنند.»

مشکلات را پیش بینی کرده و از آنها عبور می کنید؛ راندلر تخمین زد تمام کارت های برنده در دست افرادی است که صبح ها فعال هستند. این افراد مشکلات را بهتر پیش بینی می کنند و به حداقل می رسانند، بازده کاری و موفقیت حرفه ای بیشتری دارند و در نهایت حقوق بیشتری می گیرند. راندلرگفت:« افرادی که صبح ها فعال هستند، مشکلات را پیش بینی و آنها را با آرامش بیشتری حل می کنند که این موقعیت تجاری آن ها را بهبود می بخشد.»

برنامه ریزی در هنگام صبح مثبت است؛ افراد فعال در صبح وقت کافی برای سازمان دهی، پیش بینی و برنامه ریزی روز خود دارند. دوستان خواب آلود شما بیشتر از آن که فعال باشند، واکنشی هستند و بیشتر کارها را به شانس واگذار می کنند. آیا وقتی زیاد می خوابید استرس شما بیشتر نیست؟ بیداری همراه با طلوع خورشید (یا زودتر) سبب می شود روز را با هیجان و شادی شروع کنید. وقتی همه در کشمکش کنترل روز خود هستند، شما آرام، خونسرد و مطمئن هستید.

انرژی بیشتری دارید؛ یکی از اجزای تشکیل دهنده ی صبح های جادویی ورزش صبحگاهی است که در کمتر از چند دقیقه، روز شما را مثبت می کند. افزایش جریان خون در مغز به شما کمک می کند، شفاف تر فکر کنید و بر موارد مهم متمرکز شوید. اکسیژن تازه به همه ی سلول های بدن شما نفوذ می کند و تمام روز انرژی تان زیاد می شود. به همین دلیل بازاریابان موفقی که ورزش می کنند، شرایط و وضعیت بهتری دارند و سود بیشتری به دست می آورند.

شما نگرش فرد سحرخیز و مزایای آن را به دست می آورید؛ به تازگی پژوهشگران دانشگاه بارسلونای اسپانیا افراد سحرخیز و فعال در صبح را با افراد در شب(جغد شبانه) مقایسه کردند. آن ها دریافتند افرادی که صبح ها فعال هستند در مقابل خستگی، درماندگی و مشکلات مقاوم ترند. این روند سبب کاهش اضطراب و افسردگی، رضایت بیشتر از زندگی و احتمال اعتیاد به مواد مخدر را کمتر می کند.

زیان های کار شبانه و جغد شبانه بودن

از طرف دیگر افراد شب کار افراطی تر، تندمزاج تر و بدون فکرتر کار می کنند و به دنبال تازه ها هستند و تمایل بیشتری به کشف ناشناخته ها دارند.

احتمال دارد از بی خوابی و اختلال وسواس جبری رنج ببرند. رفتارهای اعتیادآمیز، اختلالات روانی و تمایلات ضد اجتماعی دارند.

دلایل آن را متخصصان گفته اند؛ رمز رسیدن به آینده بسیار موفق در بازاریابی شبکه ای در صبح ها نهفته است.

در ساعات صبح خود چه کاری انجام دهم؟

این جاست که جادو آغاز می شود. می خواهم برنامه های مهم و روزانه صبح را به شما معرفی کنم. آن ها را “تمرینات زندگی بخش” می نامم، آن ها عادت هایی هستند که صبح ها وضعیت کار و زندگی شما را متحول می کنند!

سریع اقدام کنید

نیازی نیست منتظر شوید آینده جدید و شگفت انگیز شما به وجود آید. آنتونی رابینز می گوید:« چه زمانی موقع انجام کارهاست؟» در واقع همین حالا! در حقیقت هرچه زودتر شروع کنید، زودتر به نتایج می رسید، انرژی شما زیاد می شود، نگرش بهتری پیدا می کنید و البته بازاریابی شبکه ای شما موفق تر می شود.

گام اول: ساعت خود را طوری تنظیم کنید که یک ساعت زودتر از روزهای معمول بیدار شوید و آن یک ساعت را برای تمرینات جادویی برنامه ریزی کنید…همین فردا صبح.

از امروز به بعد تا سی روز ساعت خود را برای شصت دقیقه زودتر بیدار شدن تنظیم کنید، زمانی که دوست دارید بیدار شوید، نه زمانی که مجبورید.

زمان آن است که هر روز را با صبح جادویی شروع کنید؛ به طوری که خود و تیم موفقیت تان را به سطوح فوق العاده برسانید.

گام دوم: از حمایت افراد همفکر برخوردار شوید.

گام سوم: کسی را برای همراهی و همکاری در برنامه صبح جادویی پیدا کنید. کسی را ثبت نام کنید، دوست، عضوی از خانواده یا عضو تیم که در این ماجرا با شما همسفر باشد.

 

برگرفته از کتاب ” تمرینات جادویی برای نتورکرها(معجزه صبح)”

اثر:هال الرود و پات پترینی. مترجمان:گیتی شهیدی، سعید گل محمدی

————————————————————————————————————

گرد آورنده: زهرا پورمحمدجانی

با افتخار مربی و حامی دپارتمان بین المللی عقاب ها

 

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب‌های اسکاول شین در آمریکا، وبرخی کشورهای اروپایی و ایران چاپ شده است. کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی است که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.

نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند نقاش و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.

این کتاب شامل فصل های زیر است:

بازی زندگی و راه این بازی
کلام تو عصای معجزه گر تو است
در مخفی توفیق
نفوذ کلام

 

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

کتاب چهار اثر از فلورانس

کتاب یخ شکن ها نوشته تام شرایتر

مشتریان همه جا هستند. این شما هستید که باید بدانید چه بگویید و چگونه بگویید. مجبور نیستید افراد خاصی را پیدا کنید و فقط با آن‌ها صحبت کنید. اما باید کلمات و عبارات خاصی را انتخاب کنید. در این صورت است که می‌توانید به همه‌ی افراد به دید مشتری یا نیروی بالقوه نگاه کنید.

📕 کتاب:یخ شکن ها
✍🏻 اثر: #تام_شرایتر

برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید :

یخ شکن ها

دایره اول _رندی گیج

متأسفانه به خاطر نوع سرشت انسان، ظاهراً 90 درصد کارهای بد و منفی همانندسازی می‌شوند و تنها 40 یا 50 درصد کارهای خوب و مثبت همانندسازی می‌شوند. پس کاری که ما در رأس مجموعه یا سازمان انجام می‌دهیم تأثیر بسزایی روی رفتار و کردار تک‌تک زیرشاخه‌های ما تا پایین‌ترین سطح می‌گذارد.

 

این یکی از هزاران پاراگراف زیبای کتاب دایره اول است که به نظرم همه نتورکر ها باید بخوانند.

 

برای دانلود این کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

کتاب دایراه اول نوشته رندی گیج

تجارت قرن 21 اثری از نویسنده معروف رابرت کیوساکی

تجارت قرن 21 اثری از رابرت تورو کیوساکی، رابرت (زاده ۸ آوریل ۱۹۴۷) سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول است. همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که در واقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول می‌باشد، از آثار اوست.

رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند. از جمله ویژگی‌های بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به کاربردی بودن آنها و ارتباط فوق‌العاده این نظریات با زندگی واقعی افراد جامعه است. شاخص‌های متعدد رابرت کیوساکی و کتاب‌های پر فروش وی توانسته‌است تحسین بزرگانی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد. رابرت تی. کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول، صاحب پرفروش‌ترین کتاب سال در طول شش سال اخیر شده‌است. همچنین او سرمایه‌گذار، مؤسس و مدرس مسائل مربوط به آموزش‌های امور مالی است که توانسته با ارائه روش‌ها و استراتژی‌های جدید مفاهیم جدیدی از دنیای تجارت را به همگان معرفی کند. در اغلب کتاب‌ها و سخنرانی‌های او دیده‌ایم که دربارهٔ پول به عنوان تنها عامل «حفظ ارتباط» افراد دنیا با یکدیگر جملات و کلمات بسیار زیبا و جالبی بر زبان می‌آورد. او به خاطر فن بیان بسیار خوب و صریح، موفق به برگزاری کلاس‌های آموزشی و سخنرانی‌های متعدد در جای‌جای دنیا شده‌است و امروز همه او و پدر پولدارش را که بزرگ‌ترین راهنمای زندگی‌اش بوده‌است می‌شناسند. کتاب‌های رابرت به خاطر سلاست و روان بودن‌شان در عرض مدت کوتاهی به ۵۱ زبان زنده دنیا ترجمه شده و امروزه در ۱۰۹ کشور جهان در دسترس هستند.

مشکل، اقتصاد جهان نیست. مشکل، تلاش و طرز فکر خود شما است. آیا از فساد در دنیای شرکت ها خشمگین هستید؟ آیا از دست وال استریت بانک‌های بزرگ خشمگین هستید؟ آیا از اینکه برای بهبود اوضاع اقتصادی گامی برداشته نشده، عصبانی هستید؟ یا اینکه از دست خود عصبانی هستید که چرا اختیار امور مالی خودتان را زودتر از این به دست نگرفته اید؟ زندگی سخت است. آیا روشی برای مقابله با آن در نظر گرفته‌اید؟ ناله کردن و سرزنش کردن دیگران آینده مالی شما را تأمین نمی‌کند. باید از همین امروز اختیار آینده مالی تان را با کنترل منابع درآمدتان در دست بگیرید. شما باید صاحب تجارت خودتان باشید. رابرت کیوساکی سرمایه گذار میلیونر، صاحب تجارت خودش، استاد سخنران و صاحب پرفروش‌ترین سری کتاب‌های پدر پولدار و پدر فقیر است. او در سن 47 سالگی بازنشسته شده و یکی از مؤسسین شرکت فن‌آوری کشفلو است. او شرکت پدر پولدار را تأسیس کرده که امروزه به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان توصیه‌های تجاری می‌دهد. کیوساکی تا کنون 16 کتاب نوشته که 27 میلیون نسخه از آن‌ها فروخته شده است. جان فلمینگ یک کارآفرین، مشاور و سخنران موفق است که در حال حاضر ناشر دیرکت سلینگ نیوز بزرگترین نشریه شرکت فروش مستقیم اجناس است.

این کتاب عالی رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

Tejarat_Gharn_21

هفت باور که موجب موفقیت میشود (اثر آنتونی رابینز)

🔹باورشماره 1_هر حادثه دارای دلیل و مقصودی است که به مصلحت ما است.
🔹باورشماره 2_چیزی به نام شکست وجود ندارد.
🔹باور شماره 3_مسئولیت هر اتفاقی را به گردن بگیرید.
🔹باور شماره 4_برای بهره  بردن از چیزی شناخت کامل آن لازم نیست.
🔹باور شماره 5_بزرگنرین سرمایه ی شما دیگرانند.
🔹باور شماره 6_کار نوعی تفریح است.
🔹 باور شماره 7_هیچ توفیق پایدار ی،بدون پشتکار بدست نمی آید .
📙📘📗📕📚📚📚📚
چکیده ای از بیانات رابرت کیوساکی  از کتاب دانشکده کسب و کار
👇👇👇👇👇👇👇
اگر می‌خواهیم ثروتمند شویم
باید صاحب کار و فعالیت خود باشیم
و روی آموزش و زمان خود سرمایه گذاری کنیم.
درتمام دنیا آدم های  موفق و پولدار دست به کار ساختن شبکه میزنند
بهترین راه ممکن ثروتمند شدن راه اندازی کسب و کار خودمان می‌باشد
پس از آنکه شروع کردیم بنابراین به سوددهی مناسبی میرسیم.
هرچه بیشتر خطر نه شنیدن را به جان می‌خریم امکان رسیدن به پیروزی بیشتر میشود،
کار یک فرد در بازار یابی شبکه ای بسیار سخت تر از کاری است که مثلاً یک فرد در زیراکس  انجام میدهد در  حرفه ی زیرآکس فرد تنها چیزی که یاد میگیرد چطور کالا یا چیزی را بفروشد یا نوشته ای را کپی کند.
اما در بازار یابی شبکه ای علاوه براین باید آموزش فروش به دیگران را هم بیاموزیم.
ودراین شرکت ها اگر بتوانیم بفروشیم ولی نتوانیم این کار را به دیگران یاد بدهیم چندان پیروزی نصیبتان نمیشود.
پس یادتان باشد که شرط موفقیت در بازاریابی شبکه ای این است که استاد خوبی باشیم خوبی بازاریابی شبکه ای این است که معلمی را به شما خواهد آموخت و به آموزش فروشندگی بسنده نخواهد کرد.

تهیه و تدوین : خانم رحیم زاده

یک موقعیت برای خوش بینی

 

وظیفه ی ما این است که با به تصویر کشیدن چهره ی واقعی بازاریابی چند سطحی و این توضیح که چرا یک صنعت بی نظیر است ؟ به آنها کمک کنیم

مردم بدون داشتن یک دیدگاه خوش بینانه در این تجارت محکوم به شکست هستند.

ما به این دیدگاه رسیده ایم که در بازاریابی چند سطحی بهترین موقعیت را برای خوش بینی در تاریخ  مشاغل آزاد داریم . در این جا می خواهیم تعدادی از این دلایل را بیان کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم که این قسمت را با دقت کامل ، مطالعه کنید.

اولین دلیل:
ما تنها تجارت خانگی مستقل را داریم که واقعا ریسک خیلی کمی دارد. همان طور که میدانید اغلب تجارت ها ، حتی قبل از این که کار را آغاز کنید به سرمایه مالی زیادی نیاز دارند . بنابراین اول از همه ما بسیار خوشنود هستیم که هر کسی با بهای اندکی ، به اندازه ی خرید چند محصول و وسایل فروش می توانند با ما کار کند ، که آن هم اختیاری است . در ضمن در دنیای رقابتی ، تجارت های خانگی و اخذ امتیاز فروش ما هیچ همتایی نداریم .

دومین دلیل:

اینکه هیچ سقف یا محدودیتی در کسب درآمدی وجود ندارد . یک وکیل روزانه تنها تعداد محدودی مراجعه کننده را می پذیرد و حتی یک جراح تنها تعداد مشخصی عمل جراحی مفید را میتواند انجام دهد. اما در مورد ما ، اگر بخواهیم ، میتوانیم درآمد خود را روزانه افزایش دهیم . از آنجایی که ما می توانیم تعداد نامحدودی افراد را وارد شبکه کنیم و آنها هم همین کار را انجام دهند ، نهایتا بر اساس تلاش صدها هزار نفر درآمد کسب می کنیم.

سومین دلیل :

هیجان انگیزترین دلیل این است:

که میزان آزادی زمانی ، تناسب مستقیمی با میزان ثروت و درآمد دارد. از نظر ما هیچ چیز در دنیا به اندازه ی گذراندن زمان با کسانی که دوستشان داریم لذت بخش نیست. همه افراد در طول هفته ساعت ها کار یک نواخت و کسل کننده را انجام میدهند . اما هیچ چیز به اندازه ی آزادی زمانی ارزشمند نیست.

چهارمین دلیل:

به هیچ عنوان در این صنعت نیازی به استرس داشتن نیست.

اگر در بازاریابی چند سطحی به شما خوش نمیگذرد، معلوم می شود که آن را درست انجام نمی دهید.

با وجود این که تجارت ما عضوگیری گسترده و در عین حال تعداد زیادی جواب رد اساسی روبه رو شد ، در چند سال گذشته جهش بزرگی داشته است. بنابراین اگر شما هم مثل ما ، در سالهای اول بهای موفقیت را بپردازید دیگر استرس بر زندگی شما سایه نمی افکند.

که این قضیه مارا به پنجمین دلیل میرساند :

برنامه چهار ساله.

به مدت چهار سال برای یک شرکت بازاریابی چند سطحی با پشتکار کار کنید ، فروش صادقانه ی محصولات و خدمات ، درآمدی مناسب ایجاد کنید ، و آن وقت شما برای زندگی کردن آماده اید. حتی نکته ی جذابتر ، در مورد وراث شماست. کسب و کار پس از شما به آنها میرسد .

ما در بازاریابی چند سطحی ، امکان مسافرت ، آشنایی با فرهنگ های دیگر ، بازدید از موزه های بزرگ و چشیدن طعم غذاهای منحصربه فرد در سرتاسر دنیا را داریم . بازاریابی چند سطحی یک حرفه ی پول ساز و متنوع است. کار کردن در بازار یابی چند سطحی برابر با خوشبخت بودن در زندگیست.

 

 

تهیه و تدوین : سارا صفری

اشتیاق سوزان: لازمه رسیدن به رویاها

اگر می خواهید به رویاهایتان برسید باید به دنبال ایجاد اشتیاق سوزان در خودتان باشید و آن را پیدا کنید. یک اشتیاق سوزان کافیست تا در برابر تمام سختی ها و مشکلات و هر چیز دیگری که قرار است مانع شما در جهت رسیدن به اهداف و رویاهایتان بشود, نابینای کامل بشوید. دیگر هیچ سختی ای را نمی بینید و این همان تفاوت بین اشتیاق و انگیزه است که در پست های قبلی توضیح دادم. هنگامی که برای انجام کاری انگیزه دارید; هر چیزی که برخلاف انگیزه شما باشد باعث کاهش انگیزه و در نتیجه کاهش سرعت و عملکرد شما می شود; در صورتی که هیچ سختی ای قادر به کم کردن اشتیاق سوزان شما نمی شود. ایجاد اشتیاق سوزان منجر به عمل می شود اما انگیزه فقط باعث ایجاد احساس خوب می شود.

زمان هایی بود که در روز فقط دو ساعت می خوابیدم و تنها چیزی که من را بیدار نگه می داشت نه قهوه و چایی بود و نه انگیزه. چیزی فراتر از انگیزه که همان اشتیاق سوزان بود.

.

اشتیاق سوزان چیست؟
اشتیاق سوزان شما را نابینا می کند اگر این اتفاق نیفتد نمی توانید اسمش را اشتیاق سوزان بگذارید.دقیقا مثل نفس کشیدن; زمانی که جلوی نفس کشیدن شما گرفته شده است; تمام فکر و تمرکزتان روی این هست که چگونه نفس بکشید و تا وقتی که این نیاز شما برطرف نشود به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنید. اشتیاق فقط یک چیز می فهمد و آن هم رسیدن به همان چیزی است که بوجودش آورده است.

.

راه حل ایجاد اشتیاق سوزان در خود برای دستیابی به اهداف
اشتیاق سوزان تنها زمانی رخ می دهد که یک هدف کاملا مشخص داشته باشید. هدف مشخص فقط خواستن نیست. هدف مشخص چیزی هست که قدرت بیدار کردن اشتیاق را در شما دارد.

برای ایجاد اشتیاق سوزان باید اهداف ما بزرگ باشند; آنقدر بزرگ که کمی ترسناک بنظر برسند. ترسناک نه تنها برای اطرافیان بلکه برای خود شخص. اهدافمان باید آنقدر بزرگ باشند که در صورت رسیدن به آنها تغییرات فوقالعاده زیادی را در زندگی مان ایجاد کند. باید رسیدن به رویای شما تنها راه زنده ماندن و نرسیدن به رویایتان همانند مرگ باشد برایتان. اگر هدف و رویاهای شما نتواند به این درجه برسد نمی توانید آن اشتیاق سوزان خودتان را به کار بگیرید. اگر اشتیاق سوزان ندارید یا هدفتان آنقدر هدف مشخصی نیست که بتواند در شما هیجان ایجاد کند و یا اینکه هدفتان هدف بزرگی نیست که بتواند شعله های اشتیاق سوزان را در شما بوجود بیاورد.

زمانی که اشتیاق, کاری را برای شما انجام می دهد با تمام قدرت انجام می دهد اما انگیزه هیچ وقت نمی تواند تمام نیرویتان را به کار بگیرد.

.
شور و شوق زندگی
شور و شوق زندگی و نشاط با اشتیاق فرق می کنند. هیچ کدام و هیچ چیزی به اندازه اشتیاق سوزان نمی تواند رسیدن به رویاهای بزرگ را تضمین کند.

مثال هایی از اشتیاق سوزان در افراد موفق
داستان های واقعی از رویاهای محقق شده فقط زمانی شکل گرفتند که پای ایجاد اشتیاق سوزان در میان بوده است. اشتیاق یک قدرت و نیروی شگفت انگیزی دارد که باعث ایجاد حرکت به سمت رویاهایی می شود که با تمام امکانات دیگر و بدون اشتیاق نمی توان این مسیر را گذراند و از دل تمام سختی ها عبور کرد. اگر هر سختی ای بتواند فرد را عقب براند من دیگر اسم آن شوق به حرکت را اشتیاق سوزان نمی گذارم. اشتیاق در من فقط چیزی بود که می توانست همه چیز را پشت سر بگذارد اصلا مهم نبود که این سختی ها و مشکلات چه چیزی هستند و اصلا نمی خواستم بدانم; فقط به خودم می گفتم هر چه که باشد باید برطرف شوند تا به اهداف خودم برسم.

داستان اپل و استیو جابز یک داستان کامل از اشتیاق سوزان است; اشتیاقی که اجازه دیدن هیچ چیزی به جز محقق شدن رویاهایش را به او نمی داد. اشتیاقی که هیچ چیز برایش مهم نبود بجز رسیدن به رویاهایش و خلق کردن آنها.
مهم ترین راز اشتیاق سوزان
اشتیاق یک نیروی خارق العاده ای دارد که می تواند شما را به رویاهایتان برساند. وقتی شروع به ایجاد اشتیاق سوزان می کنید دیگر هیچ راه برگشتی وجود ندارد تا وقتی که به آن هدف و رویا برسید.دیگر کم آوردن و عقب کشیدن معنایی ندارد و نیازی نیست نگران آن باشید.

مهم ترین رازش این است که وقتی شما برای انجام کاری اشتیاق داشته باشید; اصلا مهم نیست که توانایی یا استعداد انجام آن کار را دارید یا ندارید. دیگر همه چیز را یاد خواهید گرفت. هر چیزی که برای رسیدن به رویایتان نیاز باشد را یاد می گیرید. دیگه اصلا هوش و آی کیو مهم نیست اگر قرار باشد صد بار بخوانید می خوانید تا وقتی که یاد بگیرید, اگر قرار باشد روزی ده ساعت تمرین کنید این کار را می کنید تا زمانی که آن را یاد بگیرید. قدرت اشتیاق از قدرت بازدارنده هر مشکل و سختی ای بیش تر است.

.
چه چیزی به شما انگیزه‌ای سوزان می‌دهد؟

امروز به شما ترفندی را یاد می‌دهم که با استفاده از آن، بتوانید در خود یک انگیزه سوزان ایجاد کنید.

همه چیز با یک انگیزه آتشین شروع می‌شود!

نقطه شروع هر موفقیتی، اشتیاق و انگیزه است.

شما زمانی موفق می‌شوید که برای خود یک هدف مشخص انتخاب کنید و تمام انرژی و زمان خود را صرف تلاش کردن برای آن کنید.

شما باید با هدف خود یک رابطه عاطفی ایجاد کنید و هر لحظه از روزتان را طوری زندگی کنید که گویا به آن هدف رسیده‌اید.

در ابتدا انگیزه و اشتیاق شما فقط حس “خواستن” است.

ولی با گذر زمان تبدیل هدف زندگی‌تان می‌شود یعنی همان اشتیاق سوزان.

انگیزه سوزان 2

ترفند 6 قدمی

1. هدفی که دارای بالاترین اولویت برای شما است را انتخاب کنید.

آن هدف را با تمام جزئیات تصور کنید.

مثلا آن هدف نباید صرفا “مقدار زیادی پول می‌خواهم” باشد.

بجای آن مقدار دقیق پول را در ذهن خودتان مشخص کنید.

2. دقیقا در ذهن خود مشخص کنید که هدف شما به چقدر تلاش احتیاج دارد.

در واقع شما در مقابل هدفتان چه فداکاری‌هایی می‌کنید.

3. یک تاریخ مشخص و معین برای هدف خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که در آن تاریخ به هدف خود رسیده‌اید.

4. یک برنامه دقیق برای هدفتان ایجاد کنید و هرچه زود‌تر هماهنگ با آن برنامه شروع به کار کردن کنید.

5. روی یک برگه هدف خود را همراه با زحماتی که قرار است برای آن بکشید و تاریخی که قرار است به آن برسید، بنویسید.

روی آن بطور دقیق بنویسید که چگونه قرار است به آن هدف دست یابید.

6. برگه‌ای که نوشته‌اید را روزی دو بار بخوانید.

یک بار صبح بعد از بیدار شدن و یک بار قبل از خوابیدن.

درحالی که آن را می خوانید، سعی کنید دقیقا حس و حال رسیدن به آن را احساس کنید و طوری تصور کنید که به آن با موفقیت رسیده‌اید.
استفاده کردن از 6 قدم ذکر شده در بالا بسیار مهم و مؤثر است.

مخصوصا انجام دادن کاری که در بند ششم ذکر شد، بسیار حیاتی می‌باشد.

شاید به نظر سخت برسد که بتوان خود را در حالتی تصور کرد که به هدف رسیده‌اید.

در این حالت چیزی که به کمک شما می‌آید همان انگیزه و اشتیاق سوزان شماست.

اگر برای هدف خود یک انگیزه سوزان داشته باشید، تصور کردن به این که به آن رسیده‌اید، زیاد برایتان سخت واقع نمی‌شود.

اگر ایجاد چنین تصویری در ذهنتان و نگه داشتن آن برایتان سخت باشد.

یا اینکه اعتماد به نفس کمی برای آن داشته باشید.

ولی اصلا نگران نباشید!

انگیزه سوزان 1
با گذر زمان، این احساسات خود به خود از بین خواهند رفت.

این عادت‌ها صرفا افکار و باور‌های منفی ذهنتان هستند.

حالا زمانش فرا رسیده که تو از خودت بپرسی که هدف بزرگت چیه؟! چطور براش اشتیاق سوزان ایجاد میکنی ؟
اگر قرار بود هیچ شکستی در مسیر شما رخ ندهد و شما به هیچ وجه شکست نخورید, با این شرایط کدام هدف را انتخاب می کردید؟

وقتی این سوال پرسیده می شود هدف خیلی از افراد تغییر می کند و این اتفاق دو دلیل خیلی مهم دارد:

ترس از شکست
خیلی از افراد به دلیل اینکه احساس می کنند ممکن است نتوانند و به دلیل ترس از شکست هدف خودشان را کمتر از آن چیزی که واقعا می خواستند انتخاب می کنند

مقایسه منابع حال حاضر برای دستیابی به هدفی در آینده
زمانی که افراد میخواهند هدف خودشان را انتخاب کنند منابعی که الان در اختیار دارند را با هدف بزرگی که قرار است در آینده به آن برسند مقایسه می کنند و زمانی که مقایسه می کنند احساس می کنند این منابع برای رسیدن به هدفی به آن بزرگی خیلی کم است بنابراین هدف خودشان را کوچکتر انتخاب می کنند در صورتی که این منابع قرار نیست تا انتها همین قدر بماند و قطعا در طول مسیر این منابع تغییر پیدا میکنند اما در آن لحظه افراد نمی توانند حقیقت را تشخصی بدهند که باعث اشتباه آنها در انتخاب هدف می شود.

 

تهیه و تدوین : سرکار خانم زهرا محنا