هفت باور که موجب موفقیت میشود (اثر آنتونی رابینز)

🔹باورشماره 1_هر حادثه دارای دلیل و مقصودی است که به مصلحت ما است.
🔹باورشماره 2_چیزی به نام شکست وجود ندارد.
🔹باور شماره 3_مسئولیت هر اتفاقی را به گردن بگیرید.
🔹باور شماره 4_برای بهره  بردن از چیزی شناخت کامل آن لازم نیست.
🔹باور شماره 5_بزرگنرین سرمایه ی شما دیگرانند.
🔹باور شماره 6_کار نوعی تفریح است.
🔹 باور شماره 7_هیچ توفیق پایدار ی،بدون پشتکار بدست نمی آید .
📙📘📗📕📚📚📚📚
چکیده ای از بیانات رابرت کیوساکی  از کتاب دانشکده کسب و کار
👇👇👇👇👇👇👇
اگر می‌خواهیم ثروتمند شویم
باید صاحب کار و فعالیت خود باشیم
و روی آموزش و زمان خود سرمایه گذاری کنیم.
درتمام دنیا آدم های  موفق و پولدار دست به کار ساختن شبکه میزنند
بهترین راه ممکن ثروتمند شدن راه اندازی کسب و کار خودمان می‌باشد
پس از آنکه شروع کردیم بنابراین به سوددهی مناسبی میرسیم.
هرچه بیشتر خطر نه شنیدن را به جان می‌خریم امکان رسیدن به پیروزی بیشتر میشود،
کار یک فرد در بازار یابی شبکه ای بسیار سخت تر از کاری است که مثلاً یک فرد در زیراکس  انجام میدهد در  حرفه ی زیرآکس فرد تنها چیزی که یاد میگیرد چطور کالا یا چیزی را بفروشد یا نوشته ای را کپی کند.
اما در بازار یابی شبکه ای علاوه براین باید آموزش فروش به دیگران را هم بیاموزیم.
ودراین شرکت ها اگر بتوانیم بفروشیم ولی نتوانیم این کار را به دیگران یاد بدهیم چندان پیروزی نصیبتان نمیشود.
پس یادتان باشد که شرط موفقیت در بازاریابی شبکه ای این است که استاد خوبی باشیم خوبی بازاریابی شبکه ای این است که معلمی را به شما خواهد آموخت و به آموزش فروشندگی بسنده نخواهد کرد.

تهیه و تدوین : خانم رحیم زاده

یک موقعیت برای خوش بینی

 

وظیفه ی ما این است که با به تصویر کشیدن چهره ی واقعی بازاریابی چند سطحی و این توضیح که چرا یک صنعت بی نظیر است ؟ به آنها کمک کنیم

مردم بدون داشتن یک دیدگاه خوش بینانه در این تجارت محکوم به شکست هستند.

ما به این دیدگاه رسیده ایم که در بازاریابی چند سطحی بهترین موقعیت را برای خوش بینی در تاریخ  مشاغل آزاد داریم . در این جا می خواهیم تعدادی از این دلایل را بیان کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم که این قسمت را با دقت کامل ، مطالعه کنید.

اولین دلیل:
ما تنها تجارت خانگی مستقل را داریم که واقعا ریسک خیلی کمی دارد. همان طور که میدانید اغلب تجارت ها ، حتی قبل از این که کار را آغاز کنید به سرمایه مالی زیادی نیاز دارند . بنابراین اول از همه ما بسیار خوشنود هستیم که هر کسی با بهای اندکی ، به اندازه ی خرید چند محصول و وسایل فروش می توانند با ما کار کند ، که آن هم اختیاری است . در ضمن در دنیای رقابتی ، تجارت های خانگی و اخذ امتیاز فروش ما هیچ همتایی نداریم .

دومین دلیل:

اینکه هیچ سقف یا محدودیتی در کسب درآمدی وجود ندارد . یک وکیل روزانه تنها تعداد محدودی مراجعه کننده را می پذیرد و حتی یک جراح تنها تعداد مشخصی عمل جراحی مفید را میتواند انجام دهد. اما در مورد ما ، اگر بخواهیم ، میتوانیم درآمد خود را روزانه افزایش دهیم . از آنجایی که ما می توانیم تعداد نامحدودی افراد را وارد شبکه کنیم و آنها هم همین کار را انجام دهند ، نهایتا بر اساس تلاش صدها هزار نفر درآمد کسب می کنیم.

سومین دلیل :

هیجان انگیزترین دلیل این است:

که میزان آزادی زمانی ، تناسب مستقیمی با میزان ثروت و درآمد دارد. از نظر ما هیچ چیز در دنیا به اندازه ی گذراندن زمان با کسانی که دوستشان داریم لذت بخش نیست. همه افراد در طول هفته ساعت ها کار یک نواخت و کسل کننده را انجام میدهند . اما هیچ چیز به اندازه ی آزادی زمانی ارزشمند نیست.

چهارمین دلیل:

به هیچ عنوان در این صنعت نیازی به استرس داشتن نیست.

اگر در بازاریابی چند سطحی به شما خوش نمیگذرد، معلوم می شود که آن را درست انجام نمی دهید.

با وجود این که تجارت ما عضوگیری گسترده و در عین حال تعداد زیادی جواب رد اساسی روبه رو شد ، در چند سال گذشته جهش بزرگی داشته است. بنابراین اگر شما هم مثل ما ، در سالهای اول بهای موفقیت را بپردازید دیگر استرس بر زندگی شما سایه نمی افکند.

که این قضیه مارا به پنجمین دلیل میرساند :

برنامه چهار ساله.

به مدت چهار سال برای یک شرکت بازاریابی چند سطحی با پشتکار کار کنید ، فروش صادقانه ی محصولات و خدمات ، درآمدی مناسب ایجاد کنید ، و آن وقت شما برای زندگی کردن آماده اید. حتی نکته ی جذابتر ، در مورد وراث شماست. کسب و کار پس از شما به آنها میرسد .

ما در بازاریابی چند سطحی ، امکان مسافرت ، آشنایی با فرهنگ های دیگر ، بازدید از موزه های بزرگ و چشیدن طعم غذاهای منحصربه فرد در سرتاسر دنیا را داریم . بازاریابی چند سطحی یک حرفه ی پول ساز و متنوع است. کار کردن در بازار یابی چند سطحی برابر با خوشبخت بودن در زندگیست.

 

 

تهیه و تدوین : سارا صفری