دانلود رایگان فیلم مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود رایگان فیلم مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

بالاترین کیفیت

مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

برگرفته از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل

مستند ” بیندیشید و ثروتمند شوید”، برگرفته از کتابی به همین نام است که توانسته الهام بخش میلیون ها انسان برای رسیدن به دستاوردهای فوق العاده باشد. ناپلئون هیل، نویسنده این کتاب که خبرنگار جوان و کنجکاوی بیش نبود، اعتبار این کتاب اعجاب‌انگیز را به غول شرکت فولاد امریکا یعنی اندرو کارنگی نسبت می‌دهد. کارنگی به صورت سخاوتمندانه‌ای راز ثروتمند شدن خود را برای ناپلئون هیل فاش کرد و از او خواست تا برای درک بیشتر رازی که در اختیار او قرار داده، به مصاحبه با افراد سرشناس و ثروتمند بپردازد.

 

ناپلئون پس از گذشت 20 سال و مصاحبه با بیش از 500 نفر از افراد ثروتمند دنیا به راز دستیابی به ثروت و خوشبختی برای تمام مردم دنیا رسید. رمز موفقیتی که ناپلئون هیل مطرح میکند، اعتبارش همیشگی است، زمان و مکان نمی شناسد، مختص یک قشر خاص نیست و با استفاده از آن هرانسانی می‌تواند به موفقیت برسد.. این گنجینه گرانبها در سال  1937 چاپ شد و پس از گذشت 80 سال، به 100 زبان زنده دنیا ترجمه شده و بیش از 120 میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده است.

در سال 2017 فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید ( Think and Grow Rich – The Legacy ) با ارائه خلاصه از مفاهیم اصلی موجود در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ساخته شد ، محتویات فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید شامل برترین داستان های آموزنده داخل کتاب ، داستان های واقعی از کارآفرینان و افراد موفق فعلی و همچنین توضیحاتی علمی برای اثبات و توضیح عملکرد ذهن و قدرت قانون جذب و ارتعاش می باشد .

گر چه فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید هیچگاه جای اطلاعات کامل این کتاب را نمی گیرد و پیشنهاد می شود حتما کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را که با کیفیت عالی در سایت منتشر کردیم را مطالعه کنید ، اما محتوای فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید نیز به دلیل جدید بودن و همچنین تصویر سازی داستان ها بسیار ارزشمند است .

داستان های برتر کتاب که داستان بزرگ شدن ادیسون ، سه قدم مانده تا طلا ، داستان هنری فورد ، داستان آتش کشیدن کشتی ها ، داستان گولیلمو مارکونی ، داستان مری بتون و داستان شریک تجاری ادیسون ادوین سی بارنز است در این فیلم آمده است .

صحبت های مفید و زیادی از کارآفرینان جوان ، نویسنده های برتر ، قهرمان های ورزشی و اساتید موفقیت مثل باب پراکتور و دارن هاردی نیز در این فیلم وجود دارد که بسیار مفید و آموزنده هستند .

دانلود کامل فیلم بیندیشید و ثروتمند شوید با کیفیت عالی به همراه زیرنویس فارسی

آنچه در این بخش از فیلم مشاهده خواهید کرد :

باورهای غلط درباره رسیدن به موفقیت

چرا خیلی از انسان ها برای رسیدن به موفقیت عجله می کنند

ثروتمند بودن یعنی زندگی کردن طوری که فکر می کنید باید باشید

با تبلیغات دروغ برای موفقیت ، صبر معنای واقعی خود را از دست داده است

چگونه باید از قدرت ذهن برای ثروتمند شدن استفاده کنیم؟

از کجا مطمئن شویم فکر ما میتواند ما را ثروتمند کند؟

کدام افراد ثروتمندی فقط با افکارشان توانسته اند ثروتمند شوند ؟

 

 

لینک دانلود رایگان این مستند ارزشمند :

دانلود

اتحاد دوبازوي قدرت صنعت ايران

اتحاد دوبازوي قدرت صنعت ايران، پرشين وي و بزرگترين واحد توليدي خاورميانه، بزرگترين هلدينگ گروه صنعتي گلرنگ”هلدينگ معظم اكت”

 

 

مستند ظهور کارآفرینان

اریک وور بیش از ۲۵ سال است که سمَت رهبری در حرفه‌ی بازاریابی شبکه ای را بر عهده دارد. او در مدت فعالیت حرفه‌ای اش در بازاریابی شبکه ای:

بیش از ۱۵ میلیون دلار درآمد داشته

مجموعه‌ای با 000،500 زیرشاخه در بیش از ۶۰ کشور دنیا ساخته

در مقام رئیس یک شرکت فروش مستقیم با سرمایه‌ی ۲۰۰ میلیون دلار فعالیت کرده

شرکت  TPN (The Peoples Network)  را شریکی تأسیس کرده و ریاست آن را بر عهده داشته

در مقام مشاورِ بازاریابی با درآمد سالانه‌ی هفت رقمی به صنعت فروش مستقیم مشورت داده است.